Tanıtım Filmi 6349 Sokak No:33 Daire:3 | Bostanlı Gsm : 0506 343 68 00 Tel : 0232 330 63 63

Tarihçemiz
Card image cap

Bir varmış bir yokmuş. 2006 yılında kurulan, sevimli mi sevimli bir anaokulu varmış. 360 m2’lik bu okulun bahçesinde minik ateş böcekleri parıldarmış. Bu sevimli okulun Semra ÇABUK adında bir kurucusu varmış. O, aynı zamanda bir müzik perisiymiş. O yüzden okulun her yerinden müzik sesleri yükselirmiş. 13 yıldan beri diyarın dört bir tarafına uçuşan ateş böcekleri, geleceklerini de kendileri gibi aydınlatırlarmış.

Değerlerimiz
Misyonumuz
Biz Özel Ateş Böceği Anaokulu olarak 36-66 aylık çocukların fiziksel, duygusal, zihinsel ve sosyal gelişimlerini sağlamayı; onlara saygı, sevgi, işbirliği, sorumluluk, yardımlaşma, paylaşma gibi davranışlar kazandırmayı; onları Atatürk, bayrak, millet, aile ve insan sevgisini benimseyen, milli ve manevi değerlere bağlı, kendine güvenen, çevresiyle iyi iletişim kurabilen, dürüst, ilkeli, çağdaş, hak ve sorumlulukları bilen, hoşgörülü bireyler olarak yetiştirmeyi hedefliyoruz.
Vizyonumuz
Dünyada kabul görmüş okul öncesi programlarını okulumuzda uygulayarak Atatürk ilke ve inkılapları doğrultusunda sorgulayan, değerlendiren, araştıran ve paylaşan bireyler yetiştirmek için öğrenciyi merkez alan bir okul olarak emsallerimiz için örnek olmak istiyoruz.
PROGRAMIMIZ
PROGRAMIMIZ

Öğrencilerin ilgi ve ihtiyaçları gözetilerek hazırlanan Eğitim Programımızla, çocuklara dolu dolu geçirecekleri yaşam deneyimleri imkanı sunuyoruz!

PLAN AKIŞIMIZ
PLAN AKIŞIMIZ

Okulumuzda bir günün nasıl geçtiğini merak ediyorsanız Tam Günlük Eğitim Plan Akışımızla, zaman dilimlerimizi sizlerle de paylaşabiliriz!

VELİ EL KİTABI
VELİ EL KİTABI

Okulumuzun genel kuralları ve işleyişi hakkında merak ettiklerinizi Veli El Kitabımızla, sizlere rehberlik etmesi amacıyla paylaşıyoruz!